TË NDRYSHME

Djaloshi nga Palestina bëri me lot gjithë sallën me performancën e tij

Në fillim të gjithë qeshën me të, por pastaj kur kuptuan domethënien e performancës së tij, të gjithë filluan të…

Read More »

Fshati që bëjnë vetëm seks dhe flenë, kjo është arsyeja

Ata që jetojnë në fshatin e Kalachit, që është në kufirin rus të Kazakistanit kishte një problem me sëmundjen e…

Read More »

Kësaj i thonë të jesh trim

Një video e publikuar në Facebook, shfaq një kamerë të fshehur të realizuar nga disa të rinj në Turqi. Protagonisti…

Read More »

Momenti kur 13 vjeçarja duke bërë selfie, bie mbi tensionin e lartë të energjisë elektrike (Video)

Një grua mrekullisht shpëtoi pasi ra në një kabllo të rrymës me tension të lartë, me 3 mijë volt, përderisa…

Read More »

Agim Bahtiri e Bekim Jashari e kallin ndejën me vallëzim, iu bashkohet edhe Tahiri i LDK-së

Gjatë ditës së djeshme pesë komunat, ajo e Skenderajt, Drenasit, Mitrovicës, Vushtrrisë dhe Obiliqit kanë nënshkruar Memorandum Mirëkuptimi për shpalljen…

Read More »

Prifti la gojëhapur të gjithë: Ferri nuk ekziston, feja është biznes

Pothuajse të gjitha fetë e botës mbështeten në atë se Zoti ekziston, së bashku me parajsën dhe ferrin. Sipas këtyre…

Read More »

Nuk i mjaftojnë njerëzit, McGregor sfidon edhe tigrin (VIDEO)

Ky është momenti kur ylli i MMA-së Conor McGregor njihet me botën e egër të Rusisë gjatë një udhëtimi të…

Read More »

Zbuloni sa fëmijë do bëni sipas shenjës suaj të horoskopit

Ndalemi te numri i fëmijëve që do bëni në të ardhmen, bazuar te shenja juaj e horoskopit. Sipas intv.al e…

Read More »

Farat e shalqirit shërojnë sëmundjen më të përhapur të momentit

Shalqiri është një nga frutat më të preferuar gjatë ditëve të nxehta. Nuk është vetëm i shijshëm dhe freskues, por…

Read More »

Zbulohet një kuti e rrallë, ja çka kishte në të (Foto)

Në një zonë të Rusisë është zbuluar një kuti e vjetër e groposur në tokë, kuti kjo e cila duket…

Read More »
Close