17 C
Pristina
Tuesday, May 28, 2024

Shqipëri

Të fundit

Rekomanduar

Most Recent

Ushtria shqiptare po ringrihet

Në emisionin Money në Euronews Albania u analizuan këtë të shtunë zhvillimet gjeopolitike dhe investimet që pritet të bëhen për Forcat e Armatosura. Ushtria shqiptare...

Most Recent