2.4C
Pristina
3 Mars, 2021 - 09:52

LIFESTYLE

Shaban Xani i mbijetuari i Iuftës së fundit në Kosovë, mes emocioneve dhe lotëve në fytyrë,tregon përjetimin e tij si një gjashtë vjeçar, kur...
Njihuni me miliarderët më të mëdhenj shqiptarë të cilët po korrin suksese të mëdha duke qënë pronar të firmave të ndërtimitt, kompani celulareve, si...
Mjeku popullor Hysri Peqani, i njohur si Burdushi, ka komentuar rezultatin e partive në zgjedhjet që u mbajtën sot. Ai tha se partia e Albin...
Kimete Berisha është njëra nga opinionistet më të përfolura në Kosovë. Përmes profilit të saj në Facebook ku numëron mbi 90 mijë ndjekës ajo shumë...
Të bardha, të zeza, me e pa brinjë, janë 80 krerë dhi që dalin nga dera prej druri e një ferme në fshatin Shtupel...
Gazetari Valon Syla ka bërë një deklaratë qesharake mbrëmë në emisionin Pressing në T7 pasi që Bleron Baraliu i lidhur live nga Amerika ka...
Të jesh fytyrë publike, pa dyshim që je në qendër të vëmendjes. Këtë fat e gëzojnë edhe politikanët tanë. Përveç profesionit, ata shpesh herë publikojnë...
Në një video të rrallë nga Iufta, ish-udhëheqësi i UÇK-së, Ramush Haradinaj, shihet duke vizituar banorët e një fshati në Kosovë. Ajo që ka marrë...
Shumë të rinj nga Kosova lirisht mund të thuhet se kanë pasion veturat. Por njëjtë nuk është edhe për Taulant Berishën, 23-vjeçarin nga Gjakova. Taulanti...
Mund të keni parë një shenjë të vogël të rrumbullakët në krahun e majtë të dikujt ose mund ta keni edhe vetë. Kjo është një...

Rrjetet Sociale

[td_block_social_counter facebook=”kosovaimemedia” style=”style7 td-social-boxed” tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjAiLCJkaXNwbGF5IjoiIn19″]

Të fundit