5 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

Shokon Hoxhë Sadri Zeka: Shefqet Krasniqit nuk i fola në tubim se naj ka ba gratë të pamoralshme – Ja çfarë më tha ai

- Advertisement -

Këtë të diel në emisioni Kojshia Show u diskutua për Manastirin e Deçanit, ku të ftuar ishin: Hoxhë Sadri Zekaj, historiani i njohur Arben Arifi, anëtari i Lëvizjes së Deçanit kundër fesë islame, Enver Çoçaj si dhe Prifti Ortodoks, At Nikolla Xhufka.

- Advertisement -

Hoxha Sadri Zekaj, në këtë emision tha se nuk i kishte folur hoxhës Shefqet Krasniqi gjatë një tubimi, për arsye se sipas tij, Krasniqi i kishte quajtur gratë e shqiptarëve të pamoralshme.

Për më shumë detaje, shikoni emisionin në videon më poshtë:

- Advertisement -

 

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -