18.7 C
Pristina
Tuesday, May 21, 2024

Sport

Të fundit

Rekomanduar

Most Recent

Meçi i shekullit: Këtu mund ta shikoni përballjen për kampion të padiskutueshëm mes Furyt e Usyk

Lufta e shumëpritur mes Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk është cilësuar si “lufta e shekullit”. Ky meç nuk është vetëm një përballje e dy prej...

Most Recent