7.1 C
Pristina
29 Tetor, 2020 - 05:37

SHOWBIZ

Konjufca zbulon sondazhin e fundit që ka bërë një parti: Do kemi diku 50 deputetë

Anëtari i Vetëvendosje, Glauk Konjufca ka deklaruar se në sondazhin e fundit partia që përfaqëson ai po prinë e para në Kosovë.Konjufca ka thënë...

Clark: Jemi krenar me ato që ka arritur populli i Kosovës

Clark: Jemi krenar me ato që ka arritur populli i Kosovës Ish-komandanti suprem i NATO-s, Wesley Clark, ka thënë se është krenar me atë...

“Vjosa e Avdullahi kanë probleme personale”

Shefi i Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arben Gashi thotë se shumë deputetë të koalicionit kanë qenë të prekur me COVID-19, andaj...
- Advertisement -

Ndërron jetë aktori kosovar, Shkëlzen Rraci

Aktori i njohur kosovar, Shkëlzen Rraci, raportohet se ditën e sotme (e hënë) ka ndërruar jetë nga kanceri në moshën 44 vjeçare.Lajmi u bë...

Leonora Jakupi flet më në fund për jetën private: Jam e gatshme për t’u bërë nënë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, prej kohësh e ka pranuar se nuk është beqare.Ajo e ka gjetur shpirtin e saj binjak, ndonëse është...

Këngëtarja kosovare: Dua të jem në krahët e Robert Berishës, është shumë karizmatik

Këngëtarja Albulena Ukaj, ka folur për takimin me Robert Berishën në një studio televizive, disa kohë më parë, dhe më pas shprehu një dëshirë...

Violetë Kukaj vazhdon të rrëmbejë vëmendje me fotot pas ndryshimit drastik në dukje

Violeta duket krejt ndryshe në paraqitjet e fundit.Një emër që është komentuar shumë javët e fundit në shoubiz është edhe ai i këngëtares Violeta...

Fjolla Morina konfirmoi lidhjen me biznesmenin, por ka nxitur mallkimet e gruas së tij

Që prej arrestimit dhe gjetjes në çantën e saj të armës, këngëtarja Fjolla Morina ka qenë kryefjala e mediave shqiptare për lidhjen me biznesmenin...

Labinot Tahiri: Maska është për ata që e vjedhin shtetin dhe i kanë nga pesë fytyra

Ditën e sotme Glauk Konjufca u fotografua rrugëve të Prishtinës pa maskë.Në kohën kur Policia po dënon çdo qytetarë të mundshëm pa maskë, i...

Në serialin “Kafeneja Jonë” ishte parashikuar taksa 10 euro për personat që hyjnë në Prishtinë

Në serialin “Kafeneja Jonë” ishte përmendur çështja e taksës 10 euro, për personat që hyjnë në Prishtinë. Propozim të tillë kishte bërë aktori Fatmir...

Genta dhe Usta i frikësohen “mësyshit”, ja dëshmia!

Edhe në këtë kohë, ka njerëz që besojnë në “syrin e keq” apo “syrin e mbrapshtë”, e ndër ta është edhe çifti i njohur,...

Robert Bojaj flet rreth largimit nga RTV21: Nuk kisha mo nerva me u marr me dikond

Moderatori i njohur, Robert Bojaj është larguar nga RTV21 kryesisht nga emisioni ‘Prite të gjelbrën’. Që nga largimi i tij nuk ka dhënë detaje se...

Për shkak të viagrës, Sinan Vllasaliu kapet keq me komentuesin

Këngëtari i njohur shqiptar, Sinan Vllasaliu, është një prej emrave shumë të dashur për publikun.Andaj edhe ndiqet nga një numër i madh i tyre....
- Advertisement -

Must Read

Polici pa maskë i shqipton një qytetari gjobë

Gjatë ditës gjobisin qindar qytetarë për mosmbajtje të maskave si masë për mbrojtje nga coronavirusi, por jo të gjithë policët i respektojnë vetë këto...
- Advertisement -

Engel: Milosevici nuk më la të futem në Kosovë më 1995, unë nuk e lashë atë të futet pas 1999

Ish-anëtari i Kongresit amerikan, përgjatë kohës sa Bill Clinton ishte president, Eliot Engel, ka rikujtuar kohën kur nuk u la të futet në Kosovë...

Konjufca zbulon sondazhin e fundit që ka bërë një parti: Do kemi diku 50 deputetë

Anëtari i Vetëvendosje, Glauk Konjufca ka deklaruar se në sondazhin e fundit partia që përfaqëson ai po prinë e para në Kosovë.Konjufca ka thënë...

Clark: Jemi krenar me ato që ka arritur populli i Kosovës

Clark: Jemi krenar me ato që ka arritur populli i Kosovës Ish-komandanti suprem i NATO-s, Wesley Clark, ka thënë se është krenar me atë...