21.8 C
Pristina
Wednesday, June 19, 2024

Show Biz

Të fundit

Rekomanduar

Most Recent

Prezantuesi i emisionit qëllon shqiptar, Rita Ora dhe moderatori flasin shqip gjatë emisionit britanik në radio

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është befasuar së fundmi me prezencën e një bashkëkombasi në një radiostacion në Skoci. Më saktësisht ajo po...

Most Recent