5 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

Vodhi 1 euro e 20 centë, policia e cilëson si vjedhje të rëndë dhe e arreston gjakovarin

- Advertisement -

Një person nga Gjakova është arrestuar nga Policia të mërkurën pasi ka kryer vjedhje në një kishë.

- Advertisement -

Sipas raportit 24-orësh të Policisë, i dyshuari kishte vjedhur 1 euro e 20 centë.

Ai është dërguar në mbajtje, ndërsa dyshohet për veprën penale “vjedhje e rëndë”.

- Advertisement -

Nga Policia kanë thënë për KOHËN se rasti është cilësuar si “vjedhje e rëndë” për shkak se ka ndodhur në një objekt fetar.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -