8.1 C
Pristina
Thursday, April 25, 2024

Uncategorized

Të fundit

Rekomanduar

Most Recent

Vodhi 1 euro e 20 centë, policia e cilëson si vjedhje të rëndë dhe e arreston gjakovarin

Një person nga Gjakova është arrestuar nga Policia të mërkurën pasi ka kryer vjedhje në një kishë. Sipas raportit 24-orësh të Policisë, i dyshuari kishte...

Most Recent