10.4 C
Pristina
Monday, October 2, 2023

Vdes anëtari i VV-së, kishte pozita të larta drejtuese

- Advertisement -

Ka vdekur ish drejtori i ndërmarrjes Trepça dhe eksperti i minierave, Nazmi Mikullovci.

- Advertisement -

I ndjeri së fundmi ishte pjesë e bordit të AKP-së ndërsa veprimtarin e tij politike e kishte vazhduar me Lëvizjen Vetëvendosje.

Lajmin për vdekjen e rij e kanë dhënë familjaët e të ndjerit përmes një postimi.

- Advertisement -

Postimi i plotë:

“Të Allahut jemi dhe tek Ai do të kthehemi!”Të nderuar familjarë dhe miq.Ju njoftojmë që sot, me datë 3 Mars 2023, e Premte, ndërroi jetë më i dashuri ynë, Bashkëshorti, Baba, Vëllau, Gjyshi, Nazmi Ramadan Mikullovci. Varrimi bëhet sot (e Xhuma) në ora 12:00, më 03.03.2023, në varezat e Prishtinës në Dragodan. Me respekt,Familja Mikullovci”

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -