13.6 C
Pristina
E premte, 9 Qershor, 2023

SuImohen rëndë policia, u digjet edhe vetura

- Advertisement -

Të rekomanduara

Një veturë e Policisë së Kosovës është djegur nga serbët në Zveçan.
Në media janë publikuar pamje të kësaj veture.

Gjithçka ndodhi pas të shtënave me armë që shpërthyen në hyrje të objektit të kësaj komune.

Serbët aty bllokuan hyrjen për të ndaluar kryetarin e ri shqiptar të shkojë në zyrën e tij, e kjo shkaktoi reagimin e ashpër të Policisë.

- Advertisement -

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Kosova, “viktimë” e Perëndimit për ta shkëputur Serbinë nga Rusia e Kina

Hezitimi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimit Evropian për ta goditur Serbinë pas tensioneve të fundit në...

Më shumë