5 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

E dhimbshme: Doktorri Ismaili zbulon se si lypësi e gjeti në kontejner bërlloku një fëmijë që e kishte hedh nëna tij – Ja çfarë i bëri atij!

- Advertisement -

Këtë të diel në emisionin Kojshia Show, të ftuar ishin dy doktorët e njohur, Ismail Lutolli- Pediater, Hematolog si dhe gruaja tij, doktoresha Samira Ademi Lutolli, gjinekologe.

- Advertisement -

Në këtë emision, ata rrëfyen ngjarje të ndryshme nga jeta e tyre private, por edhe nga puna e përditshme me pacientë.

Intervistën e plotë të tyre në Kojshia Show, e gjeni në videon më poshtë:

- Advertisement -

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -