22.3 C
Pristina
Thursday, July 18, 2024

Prishtinë: Vdes një person, dyshohet se ra në ashensor

- Advertisement -

Një 54-vjeçar ka vdekur në rrugën “Isa Boletini” në lagjen Dardania në Prishtinë, ku dyshohet se ka rënë në një ashensor.

- Advertisement -

Lajmin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, e cila tha se trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

“Aktualisht policia në koordinim me prokurorinë, po ndërmarrin të gjitha veprimet e duhura hetimore dhe ato forenzike – të ekzaminimit, që do të ndihmonin hetimin e ngjarjes si dhe sqarimin dhe ndriçimin e plotë të rastit, ndërkohë që trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion”, tha Ahmeti.

- Advertisement -

Burimet e Klankosova.tv bëjnë me dije se viktima dyshohet se është shtetas i Shqipërisë.

- Advertisement -
- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -