7 C
Pristina
Thursday, April 25, 2024

Pozhari flet për fitore të Kurtit në Bruksel: Do ta zhbëjë PDK-në e LDK-në

- Advertisement -

Analisti Xhevdet Pozhari, ka shkruar një status për dialogun e lehtësuar nga Bruskeli ndërmjet Kosovës dhe Serbisë.

- Advertisement -

Përmes një statusi në Facebook, Pozhari ka thënë se fitorja e Kurtit në dialog do ta zhbënte eksistencën e LDK-së dhe PDK-së.

“Fitorja e Albin Kurtit në dialog, do ta zhbënte ekzistencën e LDK-së dhe PDK-së, prandaj dëgjohen klithmat e frustruara!

- Advertisement -

…. Nuk është i rastësishëm revoltimi i dy partive kryesore të cilat e bartin peshën e mëkateve të dialogut në të kaluarën, LDK-së dhe të PDK-së. Realiteti që ju përplaset për surrati është i idhët…” – ka shkruar Pozhari.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -