5 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

Pasagjerët e hapin derën e emergjencës në aeroportin e Prishtinës – “Wizz Air na la 3 orë brenda pa ajër”

- Advertisement -

Pasagjerë janë detyruar ta hapin derën e emergjencës për shkak se “Wizz Air” i ka mbyllur për 3 orë brenda aeroplanit pa ajër në aeroportin e Prishtinës.

- Advertisement -

“Po prisnim të niseshim për në Luton, por na mbajten mbyllur, skishte ajër dhe hapem derën e emergjencës”, shkruan qytetari në JOQ Kosova./Gazeta10

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -