18.7 C
Pristina
Tuesday, May 21, 2024

Pas përfundimit të ndeshjes, dy skuadrat kosovare bëjnë iftar së bashku në Gjakovë

- Advertisement -

KB Trepça shënoi sot fitore ndaj KB Vëllaznimit me rezultat të ngushtë, 77:80 në ndeshjen e zhvilluar në Gjakovë, në palestrën “Shani Nushi”.

- Advertisement -

E pas ndeshjes, KB Vëllaznimi dhe KB Trepça bënë iftar së bashku.

“Në Gjakovë ishim në shtëpinë tonë. Shembull i mikpritjes, si çdo herë. Pas një ndeshëje të fortë në parket, miqësia jonë vazhdon të forcohet gjithnjë e më shumë. Darkuam së bashku në sofrën e paqtë të iftarit, në konakun e kryesisë së klubit Gjakovarë, rezultati i ndeshjes mbeti në rend të dytë, ashtu se si duhet të jetë gjithmonë. Faleminderit Gjakovë lule e gjakut”, thuhet në njoftimin e mitrovicasve.

- Advertisement -

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -