5 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

Nxehet Plaka: Un i q.. nanën pi birra edhe në emision s’ka kush që me ndalë

- Advertisement -

Këtë të diel, mysafire në emisionin Kojshia Show ishin tre të moshuar, simpatizantë të partive të ndryshme, Rrushe Qorraj si simpatizante e LDK-së, Adem Shala i PDK-së dhe Shukri Retkoceri i VV-së.

- Advertisement -

Rrushe Qorraj, në këtë emision tregoi se i pëlqejnë birrat, madje tha se nuk guxon askush ta ndalojë për këtë.

Më shumë detaje i gjeni në emisionin e plotë në videon më poshtë:

- Advertisement -

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -