16.1 C
Pristina
E shtunë, 10 Qershor, 2023

Mësuesi kosovar para fillimit të mësimit i pret nxënësit me një përshëndetje tejet të veçantë

- Advertisement -

Të rekomanduara

Mësuesi Hysen Shabani cdo ditë pret nxënësit e tij të klasës së pestë para derës së klasës në një mënyrë të veçantë.

Krejt këtë e bën për t’i relaksuar nxënësit e tij të ndihen mirë e të relaksuar.

Idenë për këtë mënyrë të relaksimit të nxënësve e kishte pa më herët në internet.

- Advertisement -

Nxënësit janë ndarë të kënaqur me këtë përshëndetje.

E vetë mësuesi thotë se gjërat e mira duhet kopjuar nga vendet që janë më të zhvilluara.

Ky mësues do të pensionohet vitin e ardhshëm.

Shihni videon:

- Advertisement -

VIDEO KËTU

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Gjenerali amerikan për situatën në veri: Shqetësuese shmangia nga përpjekjet për stabilitet

Gjenerali amerikan Daniel Hokanson, Shef i Byrosë së Gardës kombëtare dhe anëtar i Shefave të Shtabit të përbashkët...

Më shumë