5.3 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

Madhështore, lojtarët e Liverpool dalldisen me këngën e Dua Lipes pas fitores së kupës

- Advertisement -

Liverpool ka festuar fitoren e Kupës së Ligës së Anglisë në dhoma të zhveshjes me këngën e këngëtares tonë, Dua Lipa. Ata kanë kënduar dhe kërcyer me këngën One kiss, duet i Duas më Calvin Harris.

- Advertisement -

Shikojeni videon nga dhomat e zhveshjes:

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -