5 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

Ismaili flet sërish për deklaratën e Petrovcit: Nuk m’kujtohet çka ka folë, montazherët e kanë prerë

- Advertisement -

Adelina Ismaili, këngëtare e shndërruar në moderatore, ka folur sërish në lidhje me deklaratën e Enver Petrovcit, artist, e cila u kritikuar gjerësisht.

- Advertisement -

Në një përgjigje për Insajderin, Ismaili është pyetur nëse i është prerë deklarata siç ka ngritur dilemat Petrovci.

Ismaili ka shkruar se nuk i kujtohet çfarë Petrovci ka folur.

- Advertisement -

“Nuk po me kujtohet çka ka fol. Intervista ka qenë shumë e gjatë 2 ore dhe montazherat e kanë pre. Sonte ose nesër do të del intervista e plotë dhe do të sqarojmë të gjitha”, ka deklaruar Ismaili.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -