13.6 C
Pristina
E premte, 9 Qershor, 2023

I moshuari: Albin Kurti s’bën më nëna, e kemi dhuratë nga Zoti

- Advertisement -

Të rekomanduara

Një i moshuar thotë me plot bindje se nuk do të ketë një të dytë si Albin Kurti.

Në një paraqitje ky qytetar është falënderues, pasi sipas tij, të parin aktual të qeverisë e kemi dhuratë nga Zoti

- Advertisement -

“Me Serbinë duhet pasur kujdes në bisedime. Sepse ata gënjejnë. Aty të thonë ndryshe, pak më tutje ndryshe. Por, ne besojmë te Albin Kurti. S’bën më tjetër nëna si ai. E kemi dhuratë nga Zoti, shtoi mes tjerash.

Veç kësaj, i moshuari thuri elozhe edhe për kryeparlamentarin Konjufca e presidenten, së cilës iu referua si Vjollca Osmani.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Kosova, “viktimë” e Perëndimit për ta shkëputur Serbinë nga Rusia e Kina

Hezitimi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimit Evropian për ta goditur Serbinë pas tensioneve të fundit në...

Më shumë