5 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

Hoxha provon t’i nxjerr xhinin nga trupi moderatorit – Ja çfarë i ndodh!

- Advertisement -

Emisioni Kojshia Show, edhe këtë javë trajtoi një temë mjaft interesante, bëhet fjalë për temën se a ekzistojnë “sehiret”.

- Advertisement -

Të ftuar në studio ishin hoxha Skender Hoxha dhe psikologu klinik, Hazir Elshani.

Në videon e më poshtme ju ftojmë t’i shikoni disa debate dhe momente mjaft interesante, ndër to edhe debati i ashpër mes hoxhës dhe psikologut.

- Advertisement -

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -