14.7 C
Pristina
Tuesday, May 21, 2024

Shokon Albatros Rexhaj: Profeti hasreti Nuha kishte prejardhje shqiptare – Ja faktet!

- Advertisement -

Këtë të diel të 28 prillit, mysafirë në emisionin Kojshia Shw ishin, aktori i njohur nga Shqipëria, Laert Vasili si dhe shkrimtari i njohur shqiptar, Albatros Rexhaj.

- Advertisement -

Shkrimtari Albatros Rexhaj, në këtë emision ka befasuar me deklaratën e tij se profeti Nuh ka qenë me prejardhje shqiptare, duke prezantuar edhe disa fakte që sipas tij janë të vërteta.

Për më shumë, shikoni emisionin në videon e më poshtme:

- Advertisement -

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -