13.6 C
Pristina
E premte, 9 Qershor, 2023

Gjendet pa shenja jete një person në Pejë

- Advertisement -

Të rekomanduara

Një person është gjetur pa shenja jete, sonte në Pejë. Lajmin e ka konfirmuar për “IndeksOnline” zëdhënësi i Policisë së Pejës Fadil Gashi.

Gashi ka thënë se sonte rreth orës 20:16 minuta, policia është informuar se në rrugën e tranzitit në hyrje të Pejës, një person është gjetur pa shenja jete. Sipas tij rasti po hetohet dhe se njësitet kompetente policore janë në vend të ngjarjes

- Advertisement -

“Rreth orës 20:16 minuta policia është njoftuar se në Rrugën e tranzitit, para se me hy në Pejë, gjendjet një person pa shenja jete. Autoambulanca e ka marrë personin në fjalë dhe e ka dërguar në spital, ku dhe është konstatuar vdekja e tij. Policia po e heton rastin dhe se njësitë kompetente policore, janë në vend të ngjarjes”, ka thënë Gashi./IndeksOnline/

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Kosova, “viktimë” e Perëndimit për ta shkëputur Serbinë nga Rusia e Kina

Hezitimi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimit Evropian për ta goditur Serbinë pas tensioneve të fundit në...

Më shumë