12.6 C
Pristina
Friday, March 31, 2023

Fundi i takimit në BrukseI, Escobar shihet me AIi Ahmetin e Bujar Osmanin

- Advertisement -

Rekomandime

Pas njoftimit të BE’së se ka përfunduar takimi trilateral në Ohër, i pari që doli jashhtë ishte i dërguar special i ShBA’së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar.

- Advertisement -

Në videon T7 shihet se si Escobar del nga sallat e takimeve.

Ai u takua me liderin e shqiptarëve në Maqedoninë e Veriut, Ali Ahmetin dhe ministrin e Jashtëm maqedonas, Bujar Osmanin.

VIDEO

- Advertisement -

VIDEO 2

- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -

Të fundit