5 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

E dhimbshme: Vdes në QKUK 45-vjeçari që u lëndua në aksidentin para katër muajsh

- Advertisement -

Pas katër muajsh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, burri që u lëndua në aksidentin në fshatin Dragobil të Malishevës, ka ndërruar jetë. I ndjeri, nuk arriti t’iu bëjë ballë plagëve dhe vdiq të enjtën në mëngjës, raporton Gazeta Sinjali.

- Advertisement -

Viktima po merrte trajtim në QKUK që nga 14 nëntori, për shkak të lëndimeve të rënda që kishte marrë pasi vetura në të cilën ndodhej u përfshi në aksident.

Sinjali mëson se bëhet fjalë për një 45-vjeçar, vdekjen e të cilit e ka konfirmuar ekipi mjekësor në klinikë.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -