22.3 C
Pristina
Thursday, July 18, 2024

Donarti i vogël me lopatë në dorë po ndihmonte pas vërshimeve, FadiI Nura e shperblën djaloshin

- Advertisement -

Kryetari i komunës së Skenderajt, Fadil Nura, ka takuar djaloshin që quhet Donart, i cili me lopatë po përpiqej të ndihmonte për rregullimin e qytetit pas vërshimeve.

Ai e ka quajtur Donartin shembull frymëzimi se pas gjithë asaj që ndodhi së bashku do të ringrihemi.

- Advertisement -

Postimi i plotë:

- Advertisement -

E njihni Donartin? 🫶
Djaloshi hero me lopatë në dorë që po përpiqej pas vërshimeve të pastrojë rrëmujën e krijuar nga fatkeqësia natyrore, për t’u bërë inspirim i ynë dhe frymëzim i shembullit pozitiv se, pas gjithë asaj çfarë na ndodhi, ne bashkërisht do të RINGRIHEMI! 💪

- Advertisement -
- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -