19.7 C
Pristina
E hënë, 5 Qershor, 2023

Çfarë thonë serbët dhe shqiptarët në Mitrovicë për takimin e Ohrit

- Advertisement -

Të rekomanduara

Për takimin e Ohrit dhe për pajtimin pa nënshkrim, kanë reaguar qytetarët shqiptarë e serbë në Mitrovicë të Veriut.

Qytetarët e Kosovës kërkojnë që të arrihet një marrëveshje në mënyrë që të ketë qetësi në veri të Mitrovicës.

Kronika e mëposhtme sjellë detajet:

- Advertisement -

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Peci i reagon Hotit: Hera e fundit që polemizoj me një analfabet

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci, i është kundërpërgjigjur deputetit të LDK-së, Avdullah Hoti, i cili ka thënë se ministri...

Më shumë