18.7 C
Pristina
Tuesday, May 21, 2024

Befason veterani i Arsimit: Një mësues u dashurua në nxënësen e tij në shkollë – Ja çfarë i bënë familja vajzës!

- Advertisement -

Sa vjen e bëhet me interesante rubrika “Porosia e Bablokut” që është në kuadër të emisionit Kojshia Show. Kësaj radhe, mysafir ishte veterani i Arsimit, Shaqir Rrustemi nga Zhegra.

- Advertisement -

Në bisedën e tij me moderatorin Sadri Imeri, ai ndau shumë histori nga jeta e tij si dhe punën që kishte bërë në arsim, në ditët më të vështira për popullin shqiptar të Kosovës.

Një histori e cila kishte mbetur në kujtesën e tij, ishte edhe një ngjarje e pazakontë që kishte ndodhur mes një mësuesi dhe nxënëses së tij.

- Advertisement -

Bisedën e tij të plotë e gjeni në videon më poshtë:

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -