13.6 C
Pristina
E premte, 9 Qershor, 2023

Automjeti i Njësisë Speciale e godet kamionin e vendosur si barrikadë në Leposaviq (Pamje)

- Advertisement -

Të rekomanduara

Automjeti i Njësisë Speciale ka goditur kamionin-barrikadë në Leposaviq, për ta larguar nga rruga ku ishte vendosur, raporton Express.

Lexo edhe:SHBA e dënon aksionin e policisë në Veri kërkon të ndalet menjëherë

- Advertisement -

Qytetarët serbë që janë mbledhur para objektit të Komunës së Leposaviqit për të penguar hyrjen e kryetarit Lulzim Hetemi, kanë filluar të gjuajnë gurë në drejtim të gazetarëve.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Kosova, “viktimë” e Perëndimit për ta shkëputur Serbinë nga Rusia e Kina

Hezitimi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimit Evropian për ta goditur Serbinë pas tensioneve të fundit në...

Më shumë