5 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

Aktori i reagon ashpër Enver Petrovcit: Është dashtë më pas ko***e me shkua në luftë

- Advertisement -

Aktori kosovar, Jeton Zogjani e ka kritikuar ashpër deklaratën e Enver Petrovcit për ish-komandantët e UÇK-së.

- Advertisement -

Ai në emsionin ‘Dita e re’ në Kanal10 ka thënë se ata të cilët e kanë bërë luftën do po hajnë dhe e do janë nëpër burgje.

Sipas tij, është dashur me pas ko*** për të shkuar në luftë, raporton gazeta10.

- Advertisement -

“E pas luftës mund të flasësh çfarë të duash, kërkush nuk na ndalon, as Dejani, as Ilija as Stojani, janë shku ata. Mirëpo për të shkuar në luftë është dashur me pas vullnet e gatishmeri”, ka thënë aktori Zogjani.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -