28.7 C
Pristina
Wednesday, June 12, 2024

Aksidenti fataI në Ferizaj – Në mesin e të Iënduarve një grua shtatzënë

- Advertisement -

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në aksin rrugorë Ferizaj-Shtime, ku si pasojë katër persona kanë humbur jetën dhe dy të tjerë janë lënduar.

Gazeta Insajderi mëson nga burimet brenda QKUK-së se në mesin e të Iënduarve është një grua shtatzënë.

- Advertisement -

Ky burim i tha Gazetës se gjendja e saj është e rëndë.

“Po edhe një grua shtatzëne është lënduar, gjendja e saj fatkeqësisht është e rëndë”, tha ky burim për Insajderin.

- Advertisement -

Ndërsa, nga zyra për media e ShSKUK-së kanë thënë për Insajderin se edhe një person tjetër me Iëndime të lehta është duke marrë trajtim mjekësor.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -