16.1 C
Pristina
E shtunë, 10 Qershor, 2023

Videoja epike e kosovarit: Shikojeni se si i ruante të vdekurit në Kosovë për të mos “votuar”

- Advertisement -

Të rekomanduara

“Votimi” nga të vdekurit nëpër zgjedhje qoftë të përgjithshme, qoftë komunale, janë kritikuar ashpër, sidomos nga ndërkombëtarët, duke e parë këtë si mundësi për manipulim votash.
Mënyra e tillë e “votimit” ka krijuar material edhe për tallje.
Këtë e kishte bërë përmes një videoje të shkurtër gazetari Mehdi Mulaj, i cili ka sfiduar veten edhe në aktrim.

Shikojeni videon më poshtë:

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Gjenerali amerikan për situatën në veri: Shqetësuese shmangia nga përpjekjet për stabilitet

Gjenerali amerikan Daniel Hokanson, Shef i Byrosë së Gardës kombëtare dhe anëtar i Shefave të Shtabit të përbashkët...

Më shumë