-4 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 11:50

Opozita

- Advertisement -

Sot opozita vendos: Me Kurtin apo me Mustafën

Shkarkimi i Ministrit të Brendshëm nga LDK’ja Agim Veliu, i ndërroi kahjen gjendjes aktuale në Kosovë. Vendimi i përshpejtuar i Kryeministrit Albin Kurti, bëri...

Opozita në Serbi: Ka paralajmërime për njohjen e Kosovës

Kryetari i Partisë Demokratike të Serbisë (DSS) Millosh Jovanoviq tha sot se paralajmërimi i nxjerrjes së Ligjit të ri për Referendumin dhe nismën e...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -