19.7 C
Pristina
E hënë, 5 Qershor, 2023

Rikthehet bora në komunën e Dragashit

- Advertisement -

Të rekomanduara

Kanë filluar reshjet e borës në fshatrat e komunës së Dragashit, mbrëmjen e së hënës.

Gjatë ditës së mërkurë në këtë komunë pritet të ketë temperatura nën zero.

Dragashi është prej komunave më malorë të Kosovës derisa bora në shumë raste mbetet deri në qershor.

- Advertisement -

Ndryshe, gjatë ditës së sotme në disa komuna ka pasur stuhi të forta të pasura me reshje shiu dhe breshëri./Telegrafi/

Fshati Brrut, Dragash
Fshati Brezne, Dragash
- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Peci i reagon Hotit: Hera e fundit që polemizoj me një analfabet

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci, i është kundërpërgjigjur deputetit të LDK-së, Avdullah Hoti, i cili ka thënë se ministri...

Më shumë