22.7 C
Pristina
Tuesday, July 23, 2024

Po ia bëjnë Kurtit: Hyp se të vrava, zhdryp se të vrava

- Advertisement -

Nga Viktor Buzhala

- Advertisement -

Postimi i plotë:

Njehere ia nxoren syte Kurtit pse po na prishe me Amerike, e tash e shpallin tradhtar pse e pranoi planin franko-gjerman. Hyp se te vrava, zhdryp se te vrava. A po na kallxoni qysh mos me e pranu qat plan e mos me u prishe me Amerike dhe OK jena. Apo ju nuk ju intereson Kosova aspak, veç doni me e heqe qafesh Albinin se ua ka prishe matematikat.

- Advertisement -

- Advertisement -
- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -