13.6 C
Pristina
E premte, 9 Qershor, 2023

“Po bre Ministre e patët fjalën”- Konjufca nuk i jep fjalën për replikë Artane Rizvanollit

- Advertisement -

Të rekomanduara

Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, i replikoi Artane Rizvanollit në lidhje me situatën e fundit në KEK.

Krasniqi tha se LVV-ja e ka kap sektin e energjisë.

“Që dy vjet e gjysëm Nagip Krasniqi është kryeshef dhe Bordi është i njëjtë. Qe tre vjet e keni Nagipin e keni aty. E keni kap sektorin e energjisë. Pse nuk e keni ndal që tre vjet. Pse po vazhdoni qëllimshëm me iu pagu qindra-miliona euro serbëve”

- Advertisement -

Pas fjalës së Krasniqit, Rizvanolli kërkoi fjalën por Konjufca nuk ia dha në atë moment.

”Po bre Ministre e patët fjalën” i tha Konjufca-Rizvanollit”.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Kosova, “viktimë” e Perëndimit për ta shkëputur Serbinë nga Rusia e Kina

Hezitimi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimit Evropian për ta goditur Serbinë pas tensioneve të fundit në...

Më shumë