10 C
Pristina
Wednesday, February 21, 2024

Nxehet keq Enver Çoçaj me Olsi Jazexhiun: Ti je shpiun që e fyen shqiptarët se po ta q*** nanën

- Advertisement -

Këtë të diele në emisionin më të ndjekur në vend, Kojshia Show, mysafirë ishin historiani Olsi Jazexhi, historiani Nuri Bexheti si dhe Enver Çoçaj nga levizja e Deçanit për Braktisjen e Fesë Islame.

- Advertisement -

Në këtë emision kishte debate të ashpra mes të ftuarve, ku në një pikë, ky debat arrinë deri në atë pikë sa Çoçaj e shanë me nënë historianin Jazexhi.

Për ta parë këtë moment, shikoni emisionin më poshtë nga minuta 59:00.

- Advertisement -

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -