30.3 C
Pristina
Wednesday, June 12, 2024

Xhevat Limani: Në Amerikë pashë hartën… Këto shtete nuk do të ekzistojnë në vitin 2034

- Advertisement -

Në emisionin Kojshia Show, të ftuar ishin: Xhevat Limani që interpreton Skënderbeun, Laert Vasili aktori nga Shqipëria dhe Prifti Ortodoks At Nikolla Xhufka.

- Advertisement -

Në emision u diskutua për figuren e Gjergj Kastriotit- Skënderbeut, dhe për rolin e tij të veçantë që ka në kombin tonë.

Aktori Xhevat Limani, ka zbuluar se në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka parë një hartë të vitit 2034.

- Advertisement -

Sipas tij, në atë hartë disa shtete në atë vit nuk do të ekzistojnë.

Ai këtë e tha nga minuta 35:00.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -