21.8 C
Pristina
E enjte, 8 Qershor, 2023

Një kolonë me autoblinda të njësive speciale të Policisë së Kosovës ka hyrë në Zveçan

- Advertisement -

Të rekomanduara

Një kolonë me autoblinda të njësive speciale të Policisë së Kosovës ka hyrë në Zveçan.

Pjesëtarët e Policisë së Kosovës kanë rrethuar sot para mesditës ndërtesat e komunës Zubin Potok, Zveçan dhe Leposaviq, e më pas janë aktivizuar sirenat e alarmit.

Në një moment policia i ka shpërndarë serbët e mbledhur me gaz lotsjellës dhe granata trullosëse.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Rama: Serbia nuk ka fuqi që ti prek asnjë fije floku Kosovës

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka mbajtur sot një konferencë për media ku ngritur shqetësimet e tij lidhur me...

Më shumë