18.7 C
Pristina
Sunday, October 1, 2023

“Një gur dy zogj”, Arbenita tallë Feron dhe ish-vjehrrën?

- Advertisement -

Drama mes Feros dhe Arbenitës po vazhdon në distancë, pas shkëputjes definitive që erdhi nën akuzat e dhunës familjare e kallëzimit në polici.

- Advertisement -

Së fundmi, Fero që ka hyrë thellë në ujërat e fesë deklaroi se i ka ndarë përfundimisht rrugët me të, duke thënë se ajo nuk ka vend në xhenet marrë shkas nga ekspozimi i tepërt.

E duket se Arbenita ka zgjedhur të reagojë duke goditur “dy zogj me një gur”.

- Advertisement -

Ajo ka publikuar një meme që fokuson djemtë ballkanas 25 vjeçar të papunë, që mbahen nga nëna.

“Çka të them më tepër?”, është shprehur ajo.

Nuk do mend që këtu e ka pasur sa i përket Feros dhe nënës së tij, tashmë kur ai nuk ka një punë specifike.

- Advertisement -

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -