15.2 C
Pristina
Thursday, September 28, 2023

Mirlind Daku flet për tatuazhin, i bën premtimin “live” gruas së Agim Ramadanit

- Advertisement -

Gruaja e Agim Ramadanit, i njohur ndryshe si komandant Katana, ka qenë e ftuar në një emision bashkë me Mirlind Dakun, futbollisti i Kombëtares i cili mban në shpatull tatuazhin e Katanës.

- Advertisement -

Gjatë intervistës Daku i ka premtuar gruas së Katanës bileta për të parë ndeshjen Shqipëri – Çeki.

Ajo sigurisht ka pranuar dhe është shprehur se do të jetë e pranishme për të parë ndeshjen më 12 tetor.

- Advertisement -

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -