18.7 C
Pristina
Tuesday, May 21, 2024

Grubi: Koalicionet për ta shkatërruar UÇK-në dhe Ali Ahmetin, dështuan në mënyrë spektakolare

- Advertisement -

Artan Grubi i BDI-së thotë se përkundër koalicioneve e konstruksioneve për ta shkatërruar Ali Ahmetin, të gjithë dështuan.

- Advertisement -

“Po bëjmë festë.

LEXO EDHE: Dalin rezultatet e para – Ja kush po prinë momentalisht

- Advertisement -

Me gjithë ato konstruksione, koalicione për ta shkatërruar UÇK-në, BDI-në dhe Ali Ahmetin dështuan në mënyrë spektakolare.

Dua të uroj të gjithë qytetarët që votuan për Frontin Evropian, kjo fitore do të dyfishohet më 8 maj. Jemi te sheshi jonë, te sheshi që e ka fituar Ali Ahmeti”, tha ai.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -