18.7 C
Pristina
Tuesday, May 21, 2024

Dalin rezultatet e para – Ja kush po prinë momentalisht

- Advertisement -

Sipas rezultateve të para të publikuara nga KSHZ, mes VLEN dhe Frontit Evropian, për momenti duke pri me vota është Bujar Osmani nga Fronti Evropian me 17.03% derisa Arben Taravari nga VLEN deri tani ka 12.45%.

- Advertisement -

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -