18.7 C
Pristina
Sunday, October 1, 2023

Gazetari shqiptar goditet nga vetura në transmetim direkt, iu kthehet dhe e grushton atë

- Advertisement -

Gazetar shqiptar i televizionit MCN, Arsen R. i cili ishte duke raportuar direkt nga vendi i ngjarjes për rastin e arrestimit të kryebashkiakut të Himarës, Fredi Beleri, është goditur nga një veturë.

- Advertisement -

Siç shihet në pamjet e publikuara, gazetari ishte me mikrofon në dorë dhe në momentin që u aksidentua, mbeti i shtangur për disa sekonda.

I njëjti nuk pësoi lëndime, ndërsa pas këtij momenti, u kthye dhe e goditi me grusht veturën.

- Advertisement -

“Shofer që t’shtyp në transmetim ‘live’”, tha gazetari kur kolegia e tij i bëri thirrje të qetësohej.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -