18.7 C
Pristina
Tuesday, May 21, 2024

Nis meçi i Robin Krasniqit, këtu mund ta shihni

- Advertisement -

Robin Krasniqi është ngitur tashmë në ring për përballjen me Jorge Silva.

- Advertisement -

Meçi mes tyre do të zhvillohet në Augsburg të Gjermanisë dhe i takon kategorisë gjysmë të rëndë.

Përballja mes tyre është e planifikuar për 10 raunde, kurse Robin Krasniqi është ngjitur tashmë në ring.

- Advertisement -

Për Krasniqin do të jetë ky meçi i 61-të në boksin profesionist. Ai ka 53 fitore dhe shtatë humbje.

Këtë meç mund ta shikoni edhe në LINKUN më poshtë:

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -