5.3 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

Florian Marku duket në formë, sapo arrin në “O2 Arena”

- Advertisement -

Florian Marku dhe Chris Kongo do të luftojnë në O2 Arena në Londër. Kjo ndeshje e peshës së lehtë është pjesë e një eventi të duelit më madhor Frazer Clarke – Fabio Wardley.

- Advertisement -

Para disa minutave, boksieri shqiptar ka arritur në stadium dhe duket në formë për duelin ndaj kundërshtarit Chris Kongo.

“Mbreti Shqiptar”, i pamposhtur me një rekord prej 13 fitoresh, ndërsa ka një barazim, u kthye në profesionist në vitin 2018.

- Advertisement -

Fitorja e tij e fundit erdhi kundër Dylan Moran me nokaut teknik./Indeksonline/

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -