5 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

Këtu mund ta ndiqni ndeshjen e Florian Markut

- Advertisement -

(E plotësuar) – Chris Kongo del në ring. Florian Marku drejt ringut, shpërthen atmosfera.

- Advertisement -

Florian Marku do të rikthehet sonte në ring. Pak minuta na ndajnë nga meçi i madh.

Boksieri shqiptar do të luftojë kundër anglezit, Chris Kongo.

- Advertisement -

Meçin mund ta ndiqni KËTU.

Ky meç do të zhvillohet sonte më 31 mars, në “O2 Arena” të Londrës.Tashmë koha ka ardhur dhe meçi i Florian Markut po afrohet.

Vetëm edhe një meç do të zhvillohet para se Florian Marku të ngjitet në ring.Këtë meç mund ta shikoni në televizionin shqiptar, Klan Plus.

- Advertisement -

Meçi pritet të fillojë pas rreth 40 minutave

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -