18.7 C
Pristina
Tuesday, May 21, 2024

Tërhoqi vëmendjen në tribunat e “Allianz Arena”, njihuni me Azrën, bukuroshen shqiptare

- Advertisement -

Ndeshja mes Bayern dhe Real Madridi ishte një spektakël i vërtetë jo vetëm në fushë, por edhe në tribuna.

- Advertisement -

Gjatë pjesës së parë në Mynih, kamerat fokusuan dy herë një bukuroshe shqiptare, e cila mbante veshur një bluzë të kuqe dhe një shqiponjë.

Video e shkurtër mori menjëherë shumë shpërndarje, me shqiptarët që në të gjithë botën  që me siguri janë ndjerë krenarë. Tashmë është mësuar edhe emri i vajzës, bëhet fjalë për Azrën, e cila është nga Kumanova.

- Advertisement -

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -