18.7 C
Pristina
Tuesday, May 21, 2024

Bad News Eagles Iuan kundër skuadrës nga Serbia

- Advertisement -

Ekipi kosovar në CS:GO, Bad News Eagles do ta zhvillojë një tjetër përballje sot.

- Advertisement -

Ata do të ndeshen me ekipin nga Serbia, iNation.

Kjo përballje është në kuadër të kualifikimeve për turneun BLAST Premier Spring Showdown 2023 Europe.

- Advertisement -

Ndeshja do të fillojë nga ora 17:30 dhe do të jetë vetëm me një hartë. /Gazeta Express/

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -