2.5 C
Pristina
Thursday, December 7, 2023

Ilir Kulla zbulon të vërtetën se çka i lidh Ilir Metën me Xhensila Murtezajn – Ja çfarë fshihet pas tyre!

- Advertisement -

Këtë javë në emisionin Kojshia Show ishte Ilir Kulla, ekspert i sigurisë kombëtare, njëherit ish-këshilltari i ish-presidentit Ilir Meta, këngëtari Xhezair Elezi (Xheza) dhe Miss Kosova 2020, Frontina Gashi.

- Advertisement -

Ilir Kulla, në këtë emision zbuloi se çka i lidh ish presidentin Ilir Meta me këngëtaren Xhensila Murtezaj.

Për të mësuar më shumë lidhur me këtë temë, shikoni videon më poshtë:

- Advertisement -

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -